Archive for Şubat, 2012

Okey sitenizi yapıyoruz , sunucu admini olacağınız size özel okey irc hostinginizi kuruyoruz panelinizi veriyoruz teknik destek 24 saat sunuyoruz.

En uygun fiyat garantisi veriyoruz 400 TL ye komple sistem yapıyoruz sizlere teslim ediyoruz.

İlkler okeyeturk  sitesinde ; faturalı, sözleşmeli olarak sizlere hizmet veriyoruz…

Bilgi için www.okeyeturk.com    okeyeturk,okeyetürk sitemizden site yöneticilerinden ve site sahibi [–TÜRK–] ‘ ten bilgi alabilrsiniz.

No Dır Dır Yes Gır Gır Okeyetürk , okeyeturk haydi sende gel okeyetürk ailesine katıl.Seviyeli sohbet sadece okeyetürk okey sitesinde.

Georgia Teknoloji Enstitüsü’nden araştırmacılar, buzul tabakasının yüzölçümünün 2007’de rekor şekilde küçülmesinden beri Kuzey Amerika, Avrupa kıtası ve Çin’in geniş bölümünde normalin üzerinde kar yağışı görüldüğünü belirterek, 2009-2010 ve 2010-2011 kışları sırasında kuzey yarıkürenin şimdiye kadar yapılan kayıtlara göre, en fazla ikinci ve üçüncü kar yağışını aldığını kaydettiler.

Uydu gözlemlerinin başladığı 1979’dan beri toplanan verilerin, 2010 sonbaharında Kuzey denizindeki buzulların yüzölçümünün yüzde 29,4 oranla bir milyon km2 küçüldüğünü gösterdiğini belirten Amerikalı bilimadamları, bunun Fransa’nın yüzölçümünün iki katı olduğuna işaret ettiler.

Çalışmalarını Amerikan Ulusal Bilimler Akademisi’nin internet sayfasında yayınlayan araştırmacılar, kuzey buzullarındaki küçülmenin ABD’nin kuzeydoğusu, Avrupa’nın kuzeybatısı ve ortası ile Çin’in kuzeyinde kışları normalden çok daha fazla kar düşmesine neden olduğunu gösterdiğini belirterek, buzullardaki azalmanın kuzey yarıkürede kışları atmosferdeki dolaşımda değişikliklere yol açtığına işaret ettiler.

okeyeturk google haberler

HOŞ GELDİNİZ  

Okeyeturk.com ‘a hoş geldiniz. Okey Salonlarımızda  yeni arkadaşlıklara merhaba !  Hemen okey oyna  !!

Her Salonumuz sınırsız sayıda user barındırır.”BAĞLAN” butonunu tıklayıp yeni açılan sayfada salonumuza giriş yapamazsanız lütfen başka bir salona giriş yapmayı deneyiniz.Ayrıca Okey salonlarımıza misafir girişi kaldırılmıştır, Lütfen giriş esnasında ücretsiz olarak kayıt olunuz. Kayıt olmakta zorluk çekiyorsanız [email protected] firma mail adresimizi ekleyerek tekniz destek alabilirsiniz.Okey oyna bu heyecana sende ortak ol. 24 saat kesintisiz hizmet okeyeturk sitesinde.

 okeyeturk,okeyeturk,okeytürk,okeyturk ALEMİN İNCİSİ OKEYİN BİRİNCİSİ OKEYETÜRK  OKEYETURK


Okeyetürk sitesi sizler için hizmette sınır tanımıyor… Aşağıdakiler sadece 400 TL

Okey lisansı almanıza gerek yok arkadaşlar size özel irc sunucu kuruyoruz kendi sunucunuzda oper admin(sunucu sahibi) oluyorsunuz.

İrc hosting,full koruma,içecek ikramlı puan sistemi istediğiniz kişiye puan ekleme ve kendi satacağınız 5 salon hediye

Site adı (com,net,org)

Hosting ve güvenlik

Tasarım ,logo,banner içerik ekleme

Fotoğraf albümü

Sitenize özel mail

7/24 yedekleme güncelleme

7/24 teknik destek

100 kişilik oto dj li radyo

Okey lisansı almanıza gerek yok arkadaşlar size özel irc sunucu kuruyoruz kendi sunucunuzda oper oluyorsunuz ve tüm yetki sizde oluyor

Not: Domainler sizin adınıza alınıyor komple site ve tüzel haklarınız size ait oluyor…