Archive for Ağustos, 2013

Yaşadığımız internet çağında oluşturulan siteler ve serverlar sayesinde bu tatsızlığa da çözüm sunulmuştur. Farzı misal bizim oyun sitemiz olan Istaka ziyaretçilerine bedava okey oynama imkânı sunmakta. Web sitemize girerek 1 okey masasına oturabilir ve ayrıca talep ettiğiniz kadar dilediğiniz şekilde okey oyunu oynayabilirsiniz. Sadece siz değil girdiğiniz masaya kendi arkadaşlarınızı da çağırabilir ve dostlarınızla birlikte eğlenceli 1 biçimde oyun oynamaya devam edebilirsiniz. Oyun masası içinde yapılan sohbetlerden de geri kalmamanızı sağlayacağımız web sayfamızda konuşma panelini kullanarak yine arkadaşlarınızla kesinlikle bedava okey oynama imkanına erişiyorsunuz. Chat kısmından okeytürk,okeyetürk,okeyeturk,turkokey,türkokey, okeybahane eden arkadaşlarınız ile chat yapabilir ve birlikte oturuyormuşsunuz gibi konuşabilirsiniz.  Web sayfamız üzerinden okey oyunu oynamanın en güzel yanı ne biliyor musunuz? Hiçbir taş karıştırma işlemini hiçbir taş toplama, dizme ayrıca karıştırma bölümünü uygulamanıza ihtiyaç kalmaz. Web sitemiz sizin için bütün taşları topluyor, diziyor ve sizler için dağıtıyor. Sizin sadece uygulamanız gereken çekeceğiniz taşlara ve atacağınız taşlara karar vermek ve sohbet bölümünden arkadaşlarınızla muhabbet kurarken oyunun zevkini yaşamak oluyor.okeycadı. Eğer ahbaplarınız oyun için uygun değil ise web sayfamızda bulunan ayrı oyuncularla da dilediğiniz biçimde oyun oynama hakkına sahipsiniz. Okey panellerimiz son sistem güvenlik ile korunmaktadır.Saygısız ve kendini bilmeyen, kısacası kendini bilmeyen insanların barınamadığı sitemize sizleri herzaman bekliyoruz. Şayet oyun sitemizde muhabbet bölümünü kullanmak istemiyorsanız chat panelini kapayabilir ve muhabbet olmadan oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Tam anlamıyla bedava okey oynama şansını asla ama asla kaçırmayın ve hemen şu anda internet sayfamızı gezin.

www.okeyeturk.com

İçeriğimizde bu oyunlarla ilgili aradığınız bütün güncel bilgilere,öğretici yazılara ve videolara ulaşabilirsiniz.Yazılarımız,alanlarında başarılı editörlerimiz tarafından özgün bir şekilde yazılmaktadır ve kaynak gösterilmeden asla başka bloglarda yayın yapılamaz.Okeyeturk, okeyetürk, okey38,okey38.com tamamiyle bilgi içerikli oyun blogu olup okurlarına asla eğlencesine yada paralı oyun oynatmaz.Ülkelerinde eğlencesine yada paralı oyun oynamanın yasal olduğu okurları için kaliteli,güvenli ve eğlenceli oyun sitelerini önerir.Okeyeturk.com bütün okurlarına ve oyuncularına eğlenceler diler.

Kesintisiz radyo keyfi ve okey keyfi geçirmek isteyen siz değerli okey severlere yeni bir hizmet burada; sınırsızca okey oynayıp radyo dinlemenin keyfi okeybahane okey bahane olarak keyfi burada sizlere okey oyunu ve radyo imkanı sunuyoruz.

Okey oyunlarında okeycadı okey genel salon sizlerlere hizmet vermeye başladı.Geç kalmayın genelsalon okey oynamak için sıranızı alın.