esOkey birçok java uygulaması gibi bir java sunucusu gerektirmez. irc sunucuları uzerinden istem/islem mantığı ile çalışır. Sizi kendinize ait bir sunucu almak zorunda bıraktırmaz.

Kurulumu çok kolaydır. Salonları kendiniz belirlersiniz.esokeycom

Java ile hazırlandığı için platformdan bağımsız çalışmaktadır. ve büyük donanım ihtiyaçları gerektirmez.okeyeturk

 

  • esOkey bana ne kazandırır?

esOkey kullanıcılarınızın sitede hoş vakit geçirmelerini daha fazla süre sitede bulunmalarını sağlar, sohbet ortamı sağladığı için sitenizi bir sosyal ağ şekline getirir.okeytürk

  • Bu java uygulamaları ne kadar? neden esokey alayım ki?

Java uygulamaları şahsa özgü hazırlanır ise maliyetleri çok yüksektir. bunların yanında bir çoğu java sunucusu ihtiyaçı duyar. Ortalama bir java oyun ücreti 4000-5000 lira arasında değişmektedir.

esOkey ise ortak satışta bulunduğu için yazılım firması ücretlerini diğer orneklerine göre çok daha uygun tutmaktadır.

Fakat biz okeyeturk,okeyetürk,okeytürk ailesi olarak sizlere full koruma size özel oper sunucu adminliği, size ait irc hosting ve yönetim paneli veriyoruz.Sadece 500 TL ye okey oyna siteniz, radyonuz,ve okey oyna sunucunuz oluyor. DAHA NE YAPALIM HAYDİ GELİN OKEYETÜRK SİTESİNE.

esokey Koruması ile Kişi Panel’inizi Ele Geciremez, Nick Sokamaz, Masa Acamaz, Oyunu Bozamaz, Kullanıcılarınızı ve Sizi Kimse Rahatsiz Edemez. Panelinize Sizden Baskasi Giremez, Küfürlü Nickler ile Saldiriya SON! Hiç Bi Şekilde Rahatsizlik EDİLMİYECEKSİNİZ…

Okeyetürk okey oyna sitesine bekliyoruz bilgi alınız…. okeyetürk,okeyeturk,okeytürk,okeyturk,okey oyunu

Leave a Reply