Google Haberler RSS Özet Akışlarını Kullanma

Kullanıcılarımızın ilgi duydukları haber konularının güncellemelerine daha kolay erişmelerini sağlama çabamızın bir parçası olarak, Google Haberler’in RSS özet akışlarını sunuyoruz. Google Haberler’in tüm bölümlerine (Spor veya İş gibi) ait özet akışları, Google Haberler arama sonuçlarınız veya özel Google Haberler sayfanız için mevcuttur. Bir Google Haberler özet akışına bir özet akışı okuyucu kullanarak abone olduğunuzda, alakalı haber makalelerinin düzenli olarak güncellenen bir özetiyle birlikte makalelerin tam metinlerinin bağlantılarını alırsınız. Google Haberler özet akışları, RSS 2.0 biçiminde sunulmaktadır.

Hem Google Haberler bölüm özet akışlarını hem de arama sonuçları özet akışlarını kullanabilir ve her ikisine de abone olabilirsiniz. Herhangi bir Google Haberler sayfasının alt kısmındaki turuncu RSS simgesini arayarak Google Haberler Özet Akışları’nı bulabilirsiniz. RSS özet akışları hakkında daha fazla bilgi için lütfen Google Reader Yardım Merkezi’ndeki RSS Özet Akışları kılavuzunu ziyaret edin.okeyetürk,okeyeturk

Bu RSS simgesini tıklayarak, herhangi bir Google Haberler bölümüne ait özet akışını alabilirsiniz. Örneğin, İş sayfasındayken sayfanın alt kısmındaki RSS simgesini tıklarsanız, iş dünyasıyla ilgili haberlerin özet akışını alırsınız.

Leave a Reply