Merhaba OkeyeTurk Kullanıcıları

BİZE AİT GERÇEK OLAN İKİ ADET İSİM VARDIR BİRİSİ www.okeyeturk.com diğeri www.okeyeturk.net   bunun dışındaki siteler bizleri çekemeyen emeğe saygısı olmayan hırsız,karaktersiz insanların çakallığıdır.

Eğlence sadece bizde www.okeyeturk.com sitesinde

Sunucumuzu 1şubat 2010 Tarihinde Actım, Ogünden Buyana Buradayım ve Sizlere Daha Kaliteli Bir Hizmet Ve Güzel Bir Ortam YarataBilmek  Adına Çalişmaktayız..

Benimle Beraber Emeği Geçen Tüm Yetkili Arkaşlara Teşekürlerimi İletmek İstiyorum..

Hepinize Keyifli Dakikalar Diliyorum…

Site Sahibi By [–TÜRK–] den Sevgiler Saygilar..

Okey programlarının internet okeyi desteklerlen kullanıcılarına sunmuş olduğu hizmetlerin gerçek yaşamda bulunmaması da insanları internette okey oynamaya teşvik etmiştir. Okey turnuvaları olsun, hediyeler ve ödüllerin verilmesi olsun, birçok özellikle internet okey günümüzde önemli bir konuma erişmiştir. Yüzyıllarca oynanılan okeyi bu kavrama getiren sürecin şu şekilde gerçekleştiği düşünülmektedir.

Bilindiği gibi internet 2000’li yıllarda kendini insanlara göstermiştir. O yıllarda sunulan basit okey yazılımlarıyla insanlar sadece bilgisayara karşı okey oyunu oynayabiliyordu. Zamanla geliştirilen yazılım teknolojileri internete entegre edilerek insanların birbirleriyle okey oynayabilmeleri sağlandı. Ancak uzun yıllar süren çalışmalar ve çıkarılan yazılımların büyük çoğunluğu tutulmayarak yok olup gitti. Geriye kalan yazılımlarla yetinen oyuncuların pek fazla zevk almadan internet okey mecrasını bıraktıkları görülmüştür. Şuan günümüzde baktığımız zaman internet okey çok fazla ilerlemiştir. Yazılım firmalarının daha önce de bahsettiğimiz gibi farklı özellikleri sunması internette okey oyuncu sayısını arttırmıştır. Gerçekte birbirlerini görerek aynı masa etrafında ve sohbet eşliğinde okey oyunu oynayan oyuncular, artık internet okey sayesinde aynı olanaklara sahip olmuştur. Durumdan anlaşılacağı gibi insanlar internette birbirlerini görerek ve konuşarak okey oyunu oynayabilmeleri gerçekleştirilmiştir.  

Online okey olarak tabir edilen yeni nesil oyun kültürü, uzun yıllar gelişerek ilerleyeceği kesin görülmektedir. İstediğiniz her zaman internet bağlantısı sayesinde okey ihtiyacınızı karşılayarak, farklı ülkelerde bulunan oyuncularla mücadele edebilirsiniz. Gerçek zamanlı yani, aynı anda oyuna başlayabilir, sohbet edebilir ve turnuvalara katılarak ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Böyle bir hizmet anlayışına hiç bir ücret ödemeden katılmanız için sizlere sunduğumuz internet okey programını denemenizi tavsiye ederiz. Cebinizden tek kuruş çıkmadan, hiç bir yere gitmeden sınırsızca okey oyunu oynamak için hemen www.okeyetürk.com sitemize hemen gelin ücretsiz nickinizi alın sohbete ve okey oynamaya başlayın…

Leave a Reply